Джерело: Львівська міська рада [1]

9 липня у Львові презентували таксі для інвалідів. Новий проект, передбачає безкоштовне перевезення неповносправних осіб 1-3 групи інвалідності із порушенням опорно-рухового апарату та незрячих осіб у межах міста.
Проект «Служби перевезення для інвалідів» фінансується в рамках конкурсу соціально-культурних проектів Львівської міської ради в сумі 19 тис. 500 грн. Також 365 тис. грн. виділено з федерального міністерства соціального забезпечення та захисту прав споживачів Австрії. Окрім цього проект Служби перевезення для інвалідів передбачає створення робочих місць (диспетчерів) для людей із особливими потребами. Для неповносправних, а саме осіб із проблемами опорно-рухового апарату та незрячих, працюватимуть 2 автомобілі у режимі попереднього виклику. Замовлення прийматимуться та фіксуватимуться диспетчерами Служби за день до здійснення перевезень. Диспетчер додатково попросить надати інформацію про стан хвороби особи, яка замовляє послугу, детальну адресу, місце призначення та наявність (відсутність) супроводжуючої особи. Зібрана за день інформація буде передана водієві автомобіля, який у свою чергу буде присутнім у визначеному місці та при потребі допоможе замовнику розміститися у автомобілі та здійснюватиме подальше перевезення. Також інформація використовуватиметься для наповнення загальноміської бази осіб із особливими потребами.
Служба перевезення для інвалідів створюється у рамках реалізації міжнародного проекту ГО «Народна допомога – Львів» у партнерстві із «Volkshilfe Цsterreich» за підтримки Федерального міністерства соціального забезпечення та захисту прав споживачів Австрії, а також дофінансування з коштів управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в рамках конкурсу соціально-культурних проектів.
Окрім підвищення мобільності людей з особливими потребами, проект сприятиме їх професійній інтеграції. Апробуючи модель визнаних у Австрії соціально-економічних підприємств (СЕПів), проект отримує навантаження в квадраті, що стає прикладом заклику «допомога до самодопомоги» - надання соціальної послуги потребуючим та створення робочого місця, забезпечуючи людину з особливими потребами гідним місцем у сьогоднішньому суспільстві.

Служба перевезення працюватиме у робочі дні з 9.00 до 17.00. Телефон Служби 243-51-05.