В одній з лікарень Львівщини консультують через Інтернет: "Спеціалісти Львівської обласної клінічної лікарні впровадили нову безкоштовну послугу – «Інтернет-консультування».

Як повідомили в організаційно-методичному відділі ЛОКЛ, з метою покращення якості медичної допомоги, збільшення її доступності, -  з початку 2011 року Львівською обласною клінічною лікарнею розпочато проведення безкоштовних дистанційних інтернет-консультацій лікарями різних спеціальностей.

На даний час консультування проводиться з допомогою електронної пошти, але в найближчому майбутньому планується створення можливості зв’язку пацієнтів з необхідними спеціалістами в режимі реального часу (on-line). Сьогодні користувачам доступні наступні спеціалісти: уролог, проктолог, щелепно-лицевий хірург, офтальмолог, кардіохірург.

Впровадження сучасних інформаційних технологій в медицину дозволяє пацієнтам значно скоротити час на проведення потрібних обстежень, отримати вичерпну інформацію щодо сучасних малоінвазивних методик лікування та діагностики найрізноманітнішої патології. Окрім цього, обстеження виконані на догоспітальному етапі значно зменшують терміни перебування у лікарні пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування.

Даний вид консультативної допомоги не може бути підставою для постановки діагнозу та призначення лікування, а дозволяє пацієнтові підготуватись до огляду спеціаліста, що зменшує кількість відвідувань медустанов і час затрачений на виконання обстежень.

Додаткову інформацію користувачі можуть отримати на офіційній веб-сторінці ЛОКЛ: www.hospital.lviv.ua . За останні роки її відвідало понад 25 тисяч користувачів глобальної мережі. Тут можна знайти інформацію про структурні підрозділи лікарні, сучасні методи лікування, схеми розташування корпусів, контактні дані."