Всі чародії міста можуть тепер збиратися в одному місті - кафе "Три мітли".
   Хто не читав Гаррі Поттера, той точно бачив про нього фільми. Чаклунське кафе сімейного типу відкрили не так давно у Львові. Ми з фотоапаратом пішли туди роздивитись заклад, спробувати каву та вивідати, чим же займаються відвідувачі Хогвардсу. 😉

Вхід-вихід

   Інтер'єр закладу справді унікальний: замкові стіни, старовинні картини, літаючі мітли, стопки книг, дим не від сигарет, а від ароматичних свічок.
   Меню в "Трьох мітлах" варте окремої уваги. 
   Пам'ятаєте, у Гаррі була карта мародерів ? Щоб відкрити карту протрібно промовити: "Урочито присягаю не затівати нічого доброго." Тоді на карті з'євиться напис зроблений авторами: "Панове Муні, Червохвіст, Гультяй, Золоторіг, що надають допомогу чарівникам-бешкетникам, мають честь презентувати КАРТУ МАРОДЕРА". Для того щоб карта знову стала звичайним шматком пергаменту потрібно промовити: "Шкоди заподіяно!". Саме у вигляді карти мародерів зроблено меню, а взагалі, дивіться самі:  
Ми спробували каву та масло-пиво. Кава звичайна, нічого особливого, а в маслі-пиві немає ні масла ні пива, це був теплий напій з запахом браги.
   Дітям особливо подобається це місце, воно не схоже на звичайне тематичне кафе, "Три мітли" - це швидше такий собі клуб, де можна зустріти Гаррі Поттера. Насправді, один з офіціантів є майже близнюком кіношного Гаррі, схожості йому надають не тільки риси обличчя та зріст, а й мантія та круглі окуляри. Сфотографувати мені його, на жаль, не вдалося, тому доведеться піти туди ще раз, бо я дуже хочу мати фото з Гаррі! )
   Зате ми потрапили якраз на дійство посвячення дітей у чаклуни.


Головні герої теж не забуті!
   Вся ця атмосфера надихнула мене переглянути фільми про Гаррі Поттера ще раз. Я піду дивитись. Усім папа 😉
                                                                                                               Автор: Sonja Parker