Джерело: Lvivstory.com [1]

6 квітня 2009 року в рамках IV Міжнародного Салону художньої фотографії "З любов’ю до Жінки" – 2009 у виставкових приміщеннях Укрсоцбанку (пл. Міцкевича, 10) відбудеться урочисте відкриття виставки-вернісаж "Львів та Львів’янки".

Прес-конференція з нагоди відкриття відбудеться 6 квітня о 11.00 в приміщенні Укрсоцбанку (пл. Міцкевича, 10)

Організатор проекту – Фотогалерея Юрія Тітовця.

Mета виставки "Львів та Львів’янки" - показати Львів "із жіночим обличчям" – трохи мінливим і невловимим, але завжди неповторним та зворушливим. Адже Львів – це не тільки історія у кожному камені, самобутня культура та аромат кави на вузьких вуличках, Львів – це ще і місто чарівник жінок. Також за допомогою виставки ми прагнемо долучитися до розвитку фотомистецтва в Україні, привернути увагу світової громади до нашої держави як до фотомистецького центру Східної Європи та показати Україну як країну з великим культурним та туристичним потенціалом

На виставці будуть представлені роботи Юрія Тітовця та молодих креативних фотографів галереї Юрія Тітовця – Романа Жука та Сергія Горобця. Буде випущено каталог формату А-5 з усіма фотографіями експозиції. На церемонії урочистого відкриття будуть присутні спеціальні почесні гості: керівники Всесвітньої федерації Фотомистецтва (FIAP) – Віллі А. Сайс (Люксембург), Герберт Гмайнер (Австрія) та видатний фотограф з Німеччини Йорг Мюллер.

"Львів та Львів’янки" – це один з сателітних проектів IV Міжнародного Салону художньої фотографії "З любов’ю до Жінки" – 2009. Салон відбудеться під патронатом Всесвітньої Федерації Фотомистецтва (FIAP) та Європейського Фотографічного Союзу (ISF) .

Довідка:

Юрій Тітовець – видатний громадський діяч Львова, видатний медик Львова, засновник однієї з найкращих клінік України, меценат-благодійник багатьох соціальних та оздоровчих проектів у Львівській області, автор багатьох науково-публіцистичних видань. Фотограф, член Львівської організації Національної спілки фотохудожників України, зановник фотогалереї Юрія Тітовця „Простір”, голова Громадської Організації „Галицький клуб „Інтеграція”. Організатор міжнародних конкурсів художньої фотографії „З любов’ю до Жінки”.

Роман Жук – народився 18.02.1987 року в м. Новодністровськ (Чернівецька обл.) Фотограф, графічний дизайнер. Студент Національного університету „Львівська Політехніка”. Закінчує навчання на факультеті дизайну. Персональні виставки – 2006 рік в національному університеті Львівська політехніка.

Сергій Горобець – народився 01.06.1985 року в м. Львові. Фотограф, графічний дизайнер. В 2006 році закінив Львівський державний коледж декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша за спеціальністю промислова графіка. В 2008 році закінчив навчання в Українській академії друкарства за спеціальністю графік-поліграфіст. Виставки – 2004 - "Дегустації Львова" м. Львів ЛДКДУМ ім. І.Труша. 2007 – "Осінній Салон" м. Львів. 2008 – "Осінній Салон" м. Львів.

Контакт - Ольга Щербюк (8097 6290033)