Акція! В четвер, о 10 ранку, засідатиме львівська міськрада, на совісті якої готель-потвора на розі Краківської-Вірменської. Саме її виконавчий комітет прийняв рішення дозволити компанії БудІнвест проектувати та будувати готель, незважаючи на численні протести експертів та порушення, які допустили організатори будівництва, в тому числі й чинного законодавства.

У нас є чудова нагода допомогти львівській міськраді позасідати і поміркувати над своєю роллю в історії міста Львова. Ми збираємося за півгодини до засідання, в четвер, о 9:30 ранку, на площі Ринок, біля центрального входу в Ратушу, щоб побажати депутатам щасливої дороги до сесійної зали, і змістовно проводимо час до 11:00 ранку. Після чого розходимось по місцях праці чи відпочинку.

Ми наполегливо побажаємо міськраді прийняти такі доленосні рішення:

  • скасувати рішення міськвиконкому про надання дозволу ТзОВ ВП «Будінвест» на проектування готелю на вул. Краківській–Вірменській;
  • винести на громадські слухання питання про цільове призначення ділянки на розі вулиць Вірменської та Краківської;
  • при загосподарюванні середовища Державного історико-архітектурного заповідника центральної частини Львова, що входить до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО, надалі керуватися чинним законодавством.
Окрім додаткової мотивації для депутатів, наша акція прямого протесту є важливим інформаційним приводом. Він допоможе регулюючим органам національного рівня звернути увагу на проблему, яку вони до цього часу, ймовірно, ігнорували через її буцімто неважливість.

UPDATE: Апарат міськради повідомив, що сесія насправді відбудеться 11 числа, а не 4, як нам повідомили вчора, і визнав свою помилку. Тим не менше, акція відбудеться, тому що Садовий Андрій Іванович навряд чи буде відсутній в цей час на робочому місці, а депутати працюватимуть в комітетах.

Громадяни міста Львова закликаються: розпіарити цю інформацію по Інтернету (LiveJournal, форуми, мейли, аськи-скайпи тощо), повідомити друзів та знайомих, прийти і принести з собою інформаційні матеріали у вигляді барвистих та влучних плакатів.

Важливо!

  • База знань по підставах протесту знаходиться за цим лінком. Журналісти будуть питатися учасників акції про причини протесту, і буде корисно ознайомитися, щоб бути готовими до відповіді.
  • На акції ви, можливо, візьмете участь у флеш-мобі чи перформансі! Задля додаткової інформації слідкуйте за спільнотою misto_lviv.
  • Якщо ви бажаєте допомогти організаторам, вступайте в закриту спільноту nohotel_org або пишіть на адресу .