Джерело: Об'єктивнО [1]

10-13 серпня у Львові відбудеться ІІ міжнародний з’їзд байкерів, які входять до федерації «Gold Wing». Передбачено, що протягом усіх днів перебування у Львові байкери з Європи та інших областей України проживатимуть в одному із відпочинкових комплексів біля міста, а також проведуть масові акції центром Львова. Після України, байкери «погуляють» у Польщі. Про це повідомив співорганізатор заходу Роман Ткачук.

Учасників «Gold Wing» вже традиційно називають «вінгерами». Тобто це старші люди, які їздять на байках у своє задоволення, спілкуються з людьми із спільними інтересами. Безпосередньо на території відпочинкового комплексу для байкерів виступлять представники із театру «Воскресіння», а також проведуть «запальну» дискотеку. Також байкери виїжджатимуть на екскурсії до музеїв, архітектурних пам’яток Львова. На третій день з’їзду байкерів заплановані проведення у центрі міста «Параду нації» та «Параду вогнів». «Минулого року «парад нації» виглядав приблизно так: близько 200 мотоциклів з прапорами своїх країн (22) проїхалися центральною частиною міста, заїхали на площу Ринок, фотографувалися з усіма бажаючими. Щодо назви «Парад світла», то її було надано через сам вигляд байкерів, які, як правило, є тюнінговими, мають додаткові підсвідки, діоди, неони», – сказав Роман Ткачук.

Роман Ткачук розповів, що такі зльоти байкарів, який пройде у Львові, протягом року проводяться у кожній із країн, де є федерація «Gold Wing». Україна учасником федерації є вже третій рік, при чому другий рік поспіль українські байкери також беруть участь у таких злетах.

За словами співорганізатора заходу, Львів обрано для проведення чергового з’їзду байкерів саме тому, що це ближче до Європи, сюди простіше добиратися. Крім того, колорит міста дуже подобається європейцям: зовнішній вигляд Львова, його вулички – нагадують байкерам Європу.

Торік у Львові було майже 500 мотоциклів. Проте цьогоріч у Львові очікують більше байків. Щодо самого байку, то його «заводська» вартість становить близько 40 тис. дол. Але кожен байкер доповнює свій байк додатковим обладнанням, унаслідок чого вартість такої «машини» зростає у 3-4 рази.