Карта Львова. Оновлена [1]: "

«…а знаєте, куме, як москалі нашого Генерала Чупринку називають — Чууубчік…»

(via @oksa_zavoyko)

На Яндекс.Картах суттєво оновився Львів [2]. Уточнили назви багатьох вулиць і виправили адреси будинків, та й ззовні карта виглядає інакше.
Багато в чому карту Львова було допрацьовано завдяки нашим користувачам, які надсилали свої зауваження через спеціальну форму [3], писали в блогах і твітері. Вельми вдячні за це!


Нам періодично надходять приблизно такі закиди: «Я ще місяць тому написав на Яндекс, що у Львові немає вулиці Чубчика, а є вулиця Генерала Чупринки, проте й досі на мапі нічого не виправили :-(». Запевняємо: всі-всі ваші повідомлення про помилки не зостаються непоміченими.
Після заповнення форми «Сообщить об ошибке [3]», ваше повідомлення потрапляє до автоматичної бази обліку помилок на картах. Далі інформація у структурованому вигляді переадресується нашим партнерам — постачальникам карт, аби при подальшому оновленні матеріалів вони врахували ваші зауваження.
Чим більше ми отримуємо від вас даних про помилки, тим точнішою врешті-решт буде карта вашого міста. Саме завдяки користувачам на карті Львова з’явилися правильні назви вулиць Генерала Чупринки [4], Гната Хоткевича [5], Героїв УПА [6] та багатьох інших.
[7]     chuprinki_new [7]
До того ж, тепер вулиці на карті Львова [8] можна шукати українською. Просто наберіть у пошуковому рядку на Яндекс.Картах назву вулиці українською. Наприклад, Вірменська [9], Огіркова [10] чи Пожежників [11]
.
armian [9]    ogur [10]    pozarn [11]
Пошук на картах українською вже працює для 14 міст України: Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Київ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Чернігів і Чернівці. Список міст постійно поповнюється.
Нагадаємо: на Яндекс.Карті Львова [2] можна знайти не тільки потрібну адресу, але й здійснити віртуальну екскурсію містом за допомогою сервісу Фотографії [12]. А якщо ви хочете розмістити подібну фотокарту на своєму сайті чи блозі, це просто зробити за допомогою інструменту API Яндекс.Карт [13] — Фотомапера [14].
Як завжди, чекаємо ваших відгуків!
Команда Яндекс.Карт
."

Відкрити зґруповані посилання у табах: