Занотовуємо в свої нотатники і календарі, що 29 серпня 2010 року потрібно окупувати м. Львів. Забава розпочнеться о 12:00 рівно. Дрескод зустрічі – військова форма будь-яких епох, армій, народів (від первісного воїна африканського племені, до обладунку Дарка Вейдера, від лицаря, до спецназівця, тощо). Варто зазначити, що власник найкращого костюму отримає нагороду. Місце зустрічі – Порохова Вежа (тисніть щоб зайти місце на карті).  Обов’язково реєструємось і приводимо друзів.
На зустрічі на вас чекають: 140 секунд окупації уваги (можливість безкоштовно презентувати свої проекти), TWIРШІ - можливість показати свої поетичні здібності, відео-мистецьке змагання - докази окупації Львова твіттером, різноманітні конкурси і дійства, нагороди і розваги. Не обійдеться і без запальної живої музики і танців. Більше читайте на lviv.twevent.org.ua.

Посилання і контакти організаторів:

  • Якщо ви бажаєте стати партнером чи спонсором зустрічі – пишіть на taras@twevent.org.ua (Тарас Амброз).
  • Якщо ви запальний музичний колектив і бажаєте показати свій талант – пишіть на taras@twevent.org.ua (Тарас Амброз).
  • Якщо у вас винили запитаня стосовно роботи сайту, показу презентацій чи відео на зустрічі – пишіть на petro@twevent.org.ua (Петро Нек).
  • Якщо ви маєте грандіозну ідею чи бачення, якою повинна бути зустріч – пишіть на roman@twevent.org.ua (Роман Метельский).
  • Якщо ви представляєте ЗМІ чи інформаційні ресурси і бажаєте отримати більше інформації про зустріч – пишіть на uliana@twevent.org.ua (Юліана Тет)