У Львові відкриється Школа поцілунків: "6 липня, у Всесвітній день поцілунків, у Львові відкриється Школа поцілунків, де закохані матимуть змогу вдосконалити мистецтво поцілунку, а також отримати знання із теорії та історії поцілунків.

«Львів насправді дуже романтичне місто. Його гіркувато-закоханий аромат кав`ярень, його вузенькі вулички та прекрасні панянки – все це спонукає до відкриття такого незвичайного закладу як Школа поцілунків, - зазначив співорганізатор Школи Андрій Кіт, - Ми вже звикли святкувати західне свято День всіх закоханих. У лютому – це не дуже зручно, хоча й не менш романтично. Чому б закоханим не подарувати ще одну прекрасну нагоду для зізнань у коханні, для поцілунків та позитивних емоцій? А власне це і є основною метою Школи поцілунків».
Перше заняття відбудеться просто неба на Високому Замку, де всі охочі матимуть змогу подарувати своїм коханим палкі поцілунки, а також отримати поради досвідчених викладачів Школи.
У Школі поцілунків викладатимуть такі дисципліни як мистецтво поцілунку, теорія кохання, поезія у коханні, таємниці поцілунків, історія поцілунку. Також заплановані практичні заняття та іспити.
Щодо плану занять, то він наразі розробляється залежно від побажань учнів. Організатором Школи поцілунків у Львові виступив Інтернет-портал «Наречена».
"