24-26 вересня 2010 рокум.Львів, Площа Ринок
Вже вчетверте Львів запрошує львів’ян та гостей міста «На каву до Львова»! Ароматна кава вже давно стала невід’ємним символом найромантичнішого міста України - саме до Львова приїжджають, щоб насолодитись справжньою кавою, а мешканці міста є знаними кавоманами.  
Свято кави у Львові, котре набуло надзвичайної популярності як у місті так і за його межами, теж  перетворилось на справжній символ осіннього Львова. 
Кава – найулюбленіший у світі напій, популярний у будь-яку пору року. Горнятко кави заслужено займає місце серед таких символів гостинності, як привітність персоналу і затишна атмосфера готелю, ресторану або кав’ярні. Сьогодні мало хто уявляє собі день без цього ароматного напою, що додає бадьорості. Кава і кав’ярні – символи Львова, його впізнаваний бренд серед туристів різних країн.
Затишні  кав’ярні пропонують надзвичайно великій вибір смачних кавових ласощів і кожного року восени за допомогою усіх  кавоманів, що відвідують найароматніше свято, ми обираємо найсмачнішу з них.
Отже, Львів запрошує 24-26 вересня  на каву!
Програма свята


24 вересня, п’ятниця

18:00 - Початок IV Міського свята "На каву до Львова"
18:10 – Павло Табаков та Vita Orchestra
20:00 – Виступ одного з найдавніших джазових колективів Львова «Дзиґа Джазз Квартет»

 
25 вересня, субота

12:00 - Майстер-клас Луїджі Луппі - відомого майстра з приготування кави (ресторан «Бьянко Россо пастерія», пр. Свободи, 6/8) 
13:00 –Денна кавова та дитяча програма
15:00 -  Битва баріста
17:30 – Джазовий колектив Марка Токара
20:00 – Фінсько-українська театральна вистава «Целофан»

 

26 вересня, неділя  

13:00 - Урочистий виїзд короля та королеви в Кавовий тур
13:30 – Денна кавова та дитяча програма
17:30 – Виступ камерного  оркестру «Віртуози Львова»
18:00 – Урочисте нагородження кав’ярень-переможниць IV Свята кави "На каву до Львова"
19:00 – Виступ камерного  оркестру «Віртуози Львова»

Кожен гість свята зможе в цей період відвідати кав’ярні, які є учасниками КАВОВОГО ТУРУ, скуштувати «святкову» каву та віддати свій голос за найулюбленіший  «кавовий» заклад.
Цьогорічне свято розширюється за межі дворику Ратуші і займатиме ще і північну сторону площі Ринок, де буде влаштовано Кавовий ярмарок та встановлено урочисті кавові арки з екранами.
І, звичайно, кави на святі буде неймовірно багато і усіх видів: від традиційних філіжанок до неповторних кавових коктейлів!

 

Чемпіонат баріста.
В рамках фестивалю відбудеться битва між найкращими барістами кожного закладу-учасника. Судитимуть найпрофесініших представників львівських кав'ярень жюрі, що складатиметься з експертів майстерства баріста, а очолюватиме жюрі поважний гість фестивалю – баріста світового рівня Луїджі Луппі.
25 вересня до Львова завітає  Луїджі Луппі – один з найвідоміших баристів світу та офіційний представник кави Musetti для того, аби розширити рамки «еспрессобачення» баристів, провести майстер-клас з приготування кави у Львові в італійському ресторані «Bianco Rosso pasteria». Покаже, як правильно готувати каву еспрессо і спробує довести львів’янам, що  варити каву еспрессо – це справжнє мистецтво під назвою «еспрессіонізм». 
Голосування за найкращу кав'ярню
За три роки проведення свято вже набуло свого стилю - коли окрім вечірньої програми у подвір’ї Ратуші, відбувається щорічне голосування за найкращу кав’ярню серед найкращих закладів Львова, а 25 та 26 вересня “Кавові” Король та Королева відправляться в КАВОВИЙ ТУР, щоб обрати «найкавовіший» заклад нашого міста.
Свято розвивається і збільшується у масштабах. Цього року окрім основної номінації «Найкраща кав’ярня» буде запропоновано ще три:

«Кавова легенда Львова» - найлегендарніша львівська кав’ярня
«... і до кави» - тут боротимуться кав’ярні, що пропонують неповторні ласощі до кави і не лише ласощі
«Відкриття року» - найцікавіша кав’ярня, що відкрилась протягом року від останнього свята «На каву до Львова»

Переможець у головній номінації набирає голоси у трьох формах:

-    Голосування на сайті фестивалю, що стартує з 22 вересня та триватиме до 26 вересня (30%)
-    Голосування у самих кав’ярнях за допомогою бюлетнів (50%)
-    Вибір кавових Короля та Королеви (20%)

Переможців кожної з інших номінацій обиратиме авторитетне експертне журі.