5 жовтня 2010 року у п’ятницю о 19.00 у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт гурту Вася Club.
Перша поява на українському рок-н-рольному небосхилі “Незалежного музичного угруповання” Вася Club датується приблизно 2000-2001-м роками. Автор текстів і музики Василь Гонтарський – відомий київський бард, знавець слов’янських мов і естет українського суржику, на жаль, трагічно покинув гурт у 2007 році.
На сьогодні видано два альбоми гурту Вася Club: “Хіпан” та “Конокрад”.
У 2009 році гурт відновив концертну діяльність з колишнім репертуаром в оновленому складі:
- Василь Колекціонов – вокал, перкусія
- Марлен Мамутов – бек-вокал, акордеон
- Олексій Сагітов – тромбон
- Павло Гузєв – саксофон
- Антон Бурико – труба
- Олександр Яковлєв – соло гітара
- Валерій Мельніков – бас гітара
- Євгеній Сєлєзньов – ударні
Гурт Вася Club – це професійний колектив музикантів, об’єднаних любов’ю до андеґраунду. Гурт постійний учасник різних музичних, і не лише, фестивалів у багатьох містах України та Європи, веде постійну клубну діяльність.
Вася Club – це міський шансон, це бардівський рок-н-рол, це народний блюз, це суміш панка, шансона і фолку – причому не тільки українського – завдяки мультинаціональному складу групи: тут і кримський татарин, і татарин казанський, і росіянин, і єврей… У цьому балагані сумішей балад, лірики та життєвого досвіду відчувається шалена енергія, яка наповнює, надихає усіх. Це музика, у яку неможливо не закохатися!
Рок, шансон і українське весілля “в одному флаконі” — так говорять музичні критики про стиль гурту. А слухачі відзначають шалену енергетику. Драйв, одним словом!
За десять років існування гурт безперечно знайшов свою власну аудиторію шанувальників та після майже дворічної перерви знову подарує безліч приємних вражень із єдиним концертом у Львові у Львівській Філармонії.
Слід зауважити, що даний концерт буде першим виступом гурту Вася Club на Західній Україні з 2007 року!

Вартість квитків: 60-120 грн. 
Квитки за тел.: 272-10-42 та на сайті: www.philharmonia.lviv.ua
Квитки он-лайн: http://www.kvytky.ua/ru/event/8169