У Львові на туристичних об'єктах встановили понад 80 QR-кодів [1]: "Вперше у Львові на туристичних об’єктах встановлено інформацію у вигляді QR-кодів (двовимірних штрих-кодів), яку можна зчитати з об’єкта за допомогою мобільного телефону. Уже понад 80 із 200 об’єктів мають такі наліпки. Про це 18 жовтня на брифінгу повідомила начальник управління туризму Львівської міської ради Оксана Сидор.
[2]

За її словами, вперше в Україні, саме у Львові з’явилися такі наліпки, за ініціативи бізнес-середовища.

"Інформація розміщена у вигляді QR-кодів (двовимірних штрих-кодів), які несуть в собі інформацію про об’єкт. Інформацію може зчитувати будь-хто за допомогою телефону з вбудованою камерою. Завдяки легкому розпізнаванню абонент може занести в свій телефон текстову інформацію, додавати контакти в адресну книгу, переходити за веб-лінком, надсилати смс-повідомлення та інше. З’єднання з Інтернетом потрібно тільки у тому випадку, якщо в мітці закодовано посилання на сайт. Але якщо мітка містить текстову інформацію, то текст буде безпосередньо відображатись на екрані мобільного телефону. Це дасть змогу індивідуальному туристу без додаткових зусиль орієнтуватися в місті, отримати базову інформацію про туристичні об’єкти та послуги Львова. Ініціатором інформаційних міток є Туристичний Рух Львова", - зазначив співвласник мережі концептуальних авторських ресторанів "!Фест", представник Туристичного Руху Львова Андрій Худо.
За його словами, у цих мітках буде коротка інформація про те, які архітектурні пам’ятки розташовані у місті. 
Як зазначив професійний гід, кандидат історичних наук, що наповнював мітки інформацією, Ігор Лильо кожна мітка вміщає 180 знаків інформації про будинок чи архітектуру. На трамвайних зупинках – мітка нестиме інформацію про розклад. Мітки нанесені на пам’ятки архітектури, церкви, музеї, розміщені в аеропорту, залізничному вокзалі, на трамвайних зупинках, а також у закладах харчування. Львівська міська рада долучилася лише наданням дозволів, всі решта коштів отримано від бізнес-структур Львова (ресторанів, готелів тощо).
Як запевнив один з організаторів, аналітик компанії "Pro.mova" Алім Алієв, програму, яка може зчитувати цей код можна безкоштовно скачати (вбудована вона є лише у смарт-фонах та телефонах, які вийшли після 2006 року). "QR-код – серед світових трендів. І те, що Україна має цей тренд, говорить про рівень країни", - зазначив Алім Алієв.
[3]
"

Відкрити всі посилання у табах: [1 - 3]