Мистецьке Об’єднання «Леміш» 2 червня о 19 год. відкриває виставку відомих львівських митців. Сергій Гай, Віктор Жмак, Олег Капустяк  представлять твори з живопису, графіки та скульптури під загальною назвою «Процес».
Живопис Сергія Гая – це інформація, це емоції передані у плямах, фактурі, поєднанні кольорів. Автор – майстер великих лаконічних сполучень, побудованих на двох або трьох домінуючих кольорах, цілий довгий процес від ескізного, етюдного бачення до завершених робіт, що зводяться до чуттєвих вигнутих ліній, чітких авангардних жестів в контексті  гарного кольорового балансу.  Процес дуже вільний – у значенні свободи – живопис, котрий передбачає вільне, розкуте сприйняття.
Світ скульптора Олега Капустяка – має власне «обличчя», його не сплутаєш  з іншим. Це настроєві роботи, в яких передається легкий ліричний настрій вічної теми: «femininum» -«masculinum». Людина є головним об’єктом і змістом в творчості скульптора. Навіювання архаїчного періоду сформувало нову експозицію статуй оголених юнаків-атлетів та дівочих фігур.
Віктор Жмак представляє на виставці декілька нових робіт, більш вільного трактування тем, які є провідними в його роботах.
Загалом, виставка носить пошуковий новий характер, що й відображено в назві.
МО "Леміш" знаходиться за адресою: Львів, вул. Ставова 7в ( зуп. Хімічна).