«У Львові дощ…» - співає Тризубий Стас з навушників і ти розумієш, що всі плани на ці вихідні зруйновано примхливою погодою улюбленого міста. Так, зовсім не літня прохолода й дощі – типово львівський стиль. Та навіть за такої погоди на вулицях зовсім не порожньо.

Туристи в кумедних дощовиках та пакетах на ногах, з-під величезних парасольок блимають спалахи фотокамер, а у гіда, як водиться, парасоля найбільша. Потемніла від дощу Каплиця Боїмів має ще більш таємничий та суворий вигляд.

Закохані, які не помічають нічого й нікого довкола, включаючи зливу, машини і решту пішоходів, проходять довкола Ратуші вже втретє. Він цілує її пальці, а вона ховає щасливу усмішку в букеті рожевих піонів.

Двійко серйозних хлопчаків сперечаються про щось в брамі на Вірменці, періодично позираючи на небо з надією в очах. Небо мовчки продовжує поливати місто, ігноруючи цю надію. Хлопці продовжують дискусію і, схоже, зовсім не розчаровані.

Коло Діани цього дня порожньо – парасолі згорнуті, столики та стільці зібрані докупи і лише коло літнього бару сумують кілька офіціантів. Зате коло найшоколаднішої тераси міста зібралося зо 20 солодкоїжок в очікуванні суботнього розпродажу.

Навіть у Стрийському парку в таку погоду блукають кілька розмитих постатей під блакитними парасольками.

На літній майданчик нині бажаючих не знаходиться, зате в середині кав’ярень – аншлаг. На столика запашно парує кава, холодні пальці обнімають гарячі горнята і ти нетерпляче чекаєш на перший ковток гіркої згуби. Так, кава смакує в цьому місті за будь-якої погоди. 🙂

Lady Kava

постові: В дощову погоду не треба сумувати. Організуйте друзям привітання та поздоровлення і зробіть забаву. Все буде класно. Принаймі гарно проведете час і переглянете фільми онлайн. А це також гарний момент. В колі друзів набагато цікавіше дивитись. Перевірен.