Увидавництві „Зелений Пес” виходитьдруком книжка української еротичноїпоезії – перша у сучасній історії.
[1]

Все почалося на весняній виставці “Книжковий світ”, де організатори провели експеримент — Ніч Еротичної Поезії (НЕП).

Було все: приглушене світло, натхненне читання від відомого еротомана Юрія Винничука, чуттєва Мар'яна Савка, експресивна Леся Мудрак, емоційні та палкі молоді поетки. А ще — Іван Малкович, який постав у зовсім несподіваному образі. Експеримент виявився настільки вдалим, що й учасники, і глядачі-слухачі ще довго не хотіли розходитись!

Щоб задовольнити тих, хто на захід не потрапив і тих, хто завжди хоче мати під рукою найкращу еротичну поезію, видавництво “Зелений Пес” підготувало до видання книжку.

І віднині кожен українець зможе отримати свою власну „Ніч еротичної поезії!” В будь-який день, в будь-який час, будь-де.

Хедлайнерами збірки стали Юрій Винничук, Мар'яна Савка Михайло Карповий,та секс-символ сучукрліт Дмитро Лазуткін.

А щоб підтримати поетичний запал, талановита художниця Тетяна Шевченко намалювала ілюстрації, які вразять кожного читача. Бо це – справжня українська камасутра!

Найкраще про збірку розповість її упорядник Сергій Пантюк: “Еротика – це класно. Суперово. Естетично й енергетично. А писати про неї – круто, просунуто й сучасно. Ще – ніжно і трепетно, а інколи – весело, гаряче й перчено. ... Саме тому тут і є що читати. Бо це НЕП, який тепер може тривати у будь-який час доби. І зачіпати саме ті струни, які й мав би зачіпати. І будити нові почуття та емоції. І просто дарувати поетично-еротичну насолоду у великих кількостях. До знемоги. А хіба ми того не варті?!”

Книгу буде презентовано на Форумі видавців у Львові.

За інформацією звертайтесь: Анна Богородіченко, pr-менеджер видавництва “Зелений пес”, 067 328 32 03