23-25 вересня збираємось «На каву до Львова» (м.Львів, Площа Ринок (північна сторона))! Адже Свято кави святкує ювілей!
5 років – це вже святкова ароматна традиція міста Львова. З нагоди відзначення круглої дати львів’ян та гостей міста чекають нові вражаючі атракції, які наповнюватимуть цьогорічне свято.

Програма цьогорічного свята збереже вже традиційні:

  • Кавовий ярмарок на площі Ринок – цьогорічне дійство пройде на північній частині площі Ринок
  • Кавовий тур Короля і Королеви - де короновані особи та гості свята зможуть обрати найгостиннішу кав’ярню із найсмачнішою кавою та віддадуть за неї свій голос
  • Голосування за найкращу каву у улюбленій кав’ярні – тут теж не без неочікуваних поворотів, адже незаперечний переможець минулих років - кав’ярня «Світ кави», цьогоріч проходить поза конкурсом. А це означає, що інший заклад стане «Найкращою кав’ярнею Львова-2011»! Залишається робити прогнози хто ж саме…
  • Номінаціях «Кава і до кави», «Кав’ярня – відкриття року», а також «Кавова легенда Львова»
  • Газета «На каву до Львова», за допомогою якої усі львів’яни та гості міста зможуть слідкувати за усім, що відбувається в рамках свята.

Традиційно затишні кав’ярні пропонують надзвичайно великій вибір смачних кавових ласощів і кожного року восени за допомогою усіх кавоманів, що відвідують найароматніше свято, ми обираємо найсмачнішу з них.

Програма свята також набула нових подій:

  • Західноукраїнський Чемпіонат баріста – 2011 ( Відбірковий чемпіонатом перед UBC, Ukraine Barista Championship 2011-2012, що відбудеться у Києві) . До участі у чемпіонаті збираються найкращі баріста зі Львова та західного регіону України, зокрема представники кав’ярень, що беруть участь у святі. Патронат чемпіонату - SCAE в Україні (ЄвропейськаяАсоціація Спешиалти Кави).

Цьогорічне свято «На каву до Львова» окрім традиційних заходів відродить галицьку традицію благодійності. 25 вересня, в день завершення Фестивалю, відбудеться

  • Перший Львівський благодійний забіг «На каву до Львова». 8-ми кілометровий забіг «На каву до Львова» це: пропагування здорового способу життя, відродження традиції благодійності та єднання у цікавому заході навколо суспільних проблем. А також, свідчення любові до ароматного напою, що так кортить посмакувати учасникам марафону якнайшвидше.

Метою цьогорічного благодійного марафону є привернення уваги спільноти до осіб з особливими потребами. Зібрані кошти, які організатори планують отримати від реєстраційних внесків учасників та спонсорів, будуть спрямовані на підтримку та розвиток проекту «Соціальне таксі» – служба транспортування осіб з особливим потребами у Львові.

І це ще далеко не всі сюрпризи, що приготувало Свято кави для своїх гостей! Отже, найароматніше свято України запрошує 23-25 вересня на каву до Львова!

Детальна програма незабаром з'явиться на сайті фестивалю - http://www.coffeefest.lviv.ua/