Google Україна підтримує кампанію “Збудуй Львів у Google Earth”: У Львові стартувала загальноміська кампанія “Збудуй Львів у Google Earth”. Кампанію ініціював туристичний портал Львова VisitLviv.net за підтримки Львівської міської ради. Метою кампанії є розробка 3D-моделі всієї історичної частини Львова та розміщення її на сервісі Google Планета Земля.
“Ми завжди раді підтримати проекти, подібні кампанії “Збудуй Львів у Google Earth”, - сказав директор Google в Україні, Дмитро Шоломко. - Ми сподіваємось, що цей проект стане лише початком, і скоро ми побачимо в Інтернеті тривимірні моделі й інших міст нашої країни, побудовані за допомогою сервісів Google”.
“На сьогодні Google залишається ресурсом номер один в світі, а його програму Google Earth використовує понад 350 мільйонів користувачів. Відомі в світі міста, особливо туристичні, дуже дбають за те, як вони там виглядають, – розповідає координатор проекту Ярема Дух. - Ми проаналізували те, як представлений у програмі Львів, і побачили, що у нас багато роботи. Лише кілька будівель в історичній частині Львова можна побачити у 3D-форматі. І то, дуже часто, вони не надто якісні. Ми хочемо змінити це”.
Першим об’єктом, який буде в рамках кампанії змодельовано і розміщено на Google Планета Земля стане комплекс Бернардинського монастиря. Партнером кампанії “Збудуй Львів у Google Earth” в цьому проекті виступив холдинг емоцій “!ФЕСТ”. Наступним об'єктом стане Ратуша, змодельована за підтримки компанії "Чудо Тур".
Ініціатори кампанії обіцяють, що незабаром розпочнеться розробка 3D-моделей інших кварталів Львова. На деякі з них, будуть оголошені конкурси, в яких зможуть взяти участь усі, хто бажає, та виграти цінні призи. Слідкувати за перебігом проекту можна тут.