Свято вулиці Вірменської - 22 жовтня 2011 року [1]:

[2]
У Львові 22 жовтня цього року відбудеться міське святкування присвячене одній з найстаріших вулиць Львова - Свято вулиці Вірменської!
[3]
[4]
Свято організовується за ініціативи ресторану Mons Pius та Холдингу емоцій !Фест за підтримки вірменської громади Львова, Львівської міської ради, Центру міської історії, окремих культурних діячів, істориків та митців у співпраці з ресторанами та галереями, розташованими на вулиці Вірменській.
[4]
Ідея Свята базується на відродженні львівських традицій та історії вірменської громади Львова, яка історично мала незаперечний вплив на розвиток міста, його культуру і традиції. Під час Свята львів’яни, туристи та спеціально запрошені гості матимуть нагоду в живій атракційній формі відкрити для себе історичні факти про Вірменську дільницю Львова, про будинки на вулиці та їх знаменитих мешканців, вірменську громаду Львова, відомих вірмен Галичини, розвиток вулиці Вірменської в різні історичні періоди та її роль в історії міста.


На святі заплановані різноманітні події: концерти, виставки, майстер-класи, експозиція світлин, частування та покази фільмів, безкоштовні екскурсії вірменським кварталом, спеціальні події в ресторанах та галереях.

Протягом святкового дня вулиця буде особливо прикрашена, а на будинках будуть розміщені таблиці з спеціально підготовленою інформацією про їх історію та мешканців. В святковий день відбудеться Богослужіння у Вірменському соборі, а також відбудеться презентація ЗD моделювання вірменського кварталу Львова, яке розроблено за кошти організаторів Свята. Відбуватимуться танцювальні та мистецькі майстер-класи, усі охочі зможуть спробувати традиційні вірменські страви та напої, зможуть пройти безкоштовну екскурсію вірменським кварталом та переглянути просто неба покази фільмів Сергія Параджанова, а також відвідати мистецькі виставки в галереях, потрапити на спеціальні події і частунки в ресторанах.

Центральною подією стануть виступи на відкритій сцені джазового колективу Lela Project, вірменського хору та спеціального гостя з Криму – запального танцювального ансамблю «Арарат».

Організатори сподіваються, що цьогорічне Свято вулиці Вірменської буде традиційним у місті і неодмінно стане ще однією особливістю багатокультурного Львова з давньою історією та унікальною архітектурою.

[5]

Програма


10.00 – ранкова зустріч на каві у «Вірменці» з Ільком Лемком
11.00 – святкова літургія у Вірменському Соборі
12.30 – початок вуличного святкування: інформаційні історичні довідки на будинках, традиційні частунки та смачні напої, майстер-класи вірменських танців з танцювальним ансамблем «Арарат» (Крим), безкоштовні екскурсії Вірменським кварталом (13.00, 15.00, 17.00), забави
12.30 – Галерея «Іконарт» - відкриття особливого майстер-класу, на якому буде нагода уявити собі образи найпопулярніших вірменських святих на традиційній українській іконі на склі
13.00 – Брифінг за участю організаторів свята, представників ЛМР, представників вірменської громади (Ресторан Mons Pius)
14.00 – Презентація «Вірменський квартал у 3D» (Ресторан Mons Pius)
14.30 – Галерея «Зелена канапа» - відкриття міні-виставки відомої художниці вірменського походження Анни Атоян.
15.00 – Арт-кав’ярня «Квартира 35» (Дзиґа) – відкриття фотовиставки «Вірменка через призму LUFA»
16.00 – святкування на сцені:
• Вірменський хор (Львів)
• Танцювальний ансамбль «Арарат» (Крим)
• Lela Project – джазовий колектив, який об’єднав кращих українських джазових виконавців
20.00 – показ фільму С. Параджанова "Легенда про Сурамську фортецю" та частування гарячим вином (подвір’я ресторану Mons Pius). Сергій Параджанов - патрон Фестивалю незалежного кіна Кінолев -2012.
21.00 - Джем-сешн за участю львівських джазових виконавців та гостя свята Lela Project (Дзиґа)
Контактні телефони:
0679242399 (Остап), 0979887870 (Ореста), 0952608375 (Юля)

Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]