[1]

7 червня – Відкриття Офіційної Фан-зони Львова

18:00-18:55 - Урочисте відкриття офіційної фан-зони для перегляду матчів фінальної частини ЄВРО-2012
18:55-19:00 - Піротехнічне шоу
19:00-20:00 - французький гурт «L’avion Rose»
20:00-21:00 - німецький хіп-хоп гурт Chefket, «ФлайzZza»
21:00-22:00 - Олександр Божик у супроводі Божик бенду та симфонічного оркестру «Беліссімо»
8 червня
14:25-14:45 - DJ Zaiceff
15:25-15:45 - Тарасова ніч
16:25-16:45 - Тарасова ніч
17:40-18:40 - Мандри
19:00-20:45 - матч Польща-Греція
21:45-23:30 - матч Росія-Чехія
9 червня
14:25-14:45 - DJ Nimoff
15:25-15:45 - Ойкумена
16:25-16:45 - Ойкумена
17:40-18:40 - Mad Heads XL
19:00-20:45 - матч Нідерланди-Данія
21:45-23:30 - матч Німеччина-Португалія
10 червня
14:25-14:45 - DJ Nimoff
15:25-15:45 - Дикі серцем
16:25-16:45 - Дикі серцем
17:40-18:40 - Антитіла
19:00-20:45 - матч Іспанія-Італія
21:45-23:30 - матч Ірландія-Хорватія
11 червня
14:25-14:45 – DJ Nimoff
15:25-15:45 - Cherry Band
16:25-16:45 - Cherry Band
17:40-18:40 - ТНМК
19:00-20:45 - матч Франція-Англія
21:45-23:30 - матч Україна-Швеція
12 червня
14:25-14:45 - DJ Elvis
15:25-15:45 – Хмародери
16:25-16:45 - Хмародери
17:40-18:40 - AtmAsfera
19:00-20:45 - матч Греція-Чехія
21:45-23:30 - матч Польща-Росія
13 червня
14:25-14:45 - DJ Buratino
15:25-15:45 - Йорий Кльоц
16:25-16:45 - Йорий Кльоц
17:40-18:40 - Гайдамаки
19:00-20:45 - матч Данія-Португалія
21:45-23:30 - матч Нідерланди-Німеччина
14 червня
14:25-14:45 – DJ Elvis
15:25-15:45 - Абу-Касимові Капці
16:25-16:45 - Абу-Касимові Капці
17:40-18:40 - Green Silence
19:00-20:45 - матч Італія-Хорватія
21:45-23:30 - матч Іспанія-Ірландія
15 червня
14:25-14:45 – DJ Buratino
15:25-15:45 - ГАВРИК
16:25-16:45 - ГАВРИК
17:40-18:40 - Друга Ріка
19:00-20:45 - матч Україна-Франція
21:45-23:30 - матч Швеція-Англія
16 червня
14:25-14:45 – DJ Gagarin
15:25-15:45 – DJ Gagarin
16:25-16:45 – Шосте чуття
17:25-17:45 – Шосте чуття
18:25-18:45 – DJ Gagarin
19:25-19:45 – DJ Gagarin
20:05-21:25 – APRIL
21:45-23:30 - Греція-Росія, Чехія-Польща
17 червня
14:25-14:45 – DJ Buratino
15:25-15:45 – DJ Buratino
16:25-16:45 - «К402»
17:25-17:45 - «К402»
18:25-18:45 - DJ Buratino
19:25-19:45 - DJ Buratino
20:05-21:25 - Бумбокс
21:45-23:30 - Португалія-Нідерланди, Данія-Німеччина
18 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Poupee F
17:25-17:45 - Poupee F
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Singleton
21:45-23:30 - Хорватія-ІспаніяІталія-Ірландія
19 червня
17:40-18:40 - "Тартак" та Наш Формат
19:00-20:45 - матч Швеція-Франція
21:45-23:30 - матч Україна-Англія
 20 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія.
Виступи гуртів та виконавців:

  • Сергій Жадан та «Собаки в космосі»
  • «Quarpa»
  • Михайло Барбара
  • «ZSUFF» & «Zavadskyj»
  • «DrumТиАтр»
21 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Kofei.IN
17:25-17:45 - Kofei.IN
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Patricia
21:45-23:30 - чвертьфінал ЄВРО-2012
22 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Абу-Касимові Капці
17:25-17:45 - Абу-Касимові Капці
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Оратанія
21:45-23:30 - чвертьфінал ЄВРО-2012
23 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Шосте чуття
17:25-17:45 - Шосте чуття
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Чорнобривці
21:45-23:30 - чвертьфінал ЄВРО-2012
24 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Ті, що падають вгору
17:25-17:45 - Ті, що падають вгору
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Kofei.IN
21:45-23:30 - чвертьфінал ЄВРО-2012
25 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія
Виступи гуртів:

  • «Гич Оркестр»
  • «Бурдон»
  • «Гуцул Каліпсо»
  • «AtmAsfera»
26 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія
Виступи гуртів:

  • «Grand Big Band. UA»,
  • «Open Blues Band»,
  • «ShockolaD» у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова»,
  • «Jarek Smietana Band»
27 червня
14:25-14:45 - DJ SS-17
15:25-15:45 - DJ SS-17
16:25-16:45 - Оратанія
17:25-17:45 - Оратанія
18:25-18:45 - DJ SS-17
19:25-19:45 - DJ SS-17
20:05-21:25 - Джек О'Лентерн
21:45-23:30 - півфінал ЄВРО-2012
28 червня
14:25-14:45 - DJ SS-17
15:25-15:45 - DJ SS-17
16:25-16:45 - Дзвони Сонця
17:25-17:45 - Дзвони Сонця
18:25-18:45 - DJ SS-17
19:25-19:45 - DJ SS-17
20:05-21:25 - Rock-H
21:45-23:30 - півфінал ЄВРО-2012
29-30 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія
Виступають:

  • GOLDIE
  • KRYPTIC MINDS
  • ATOMIC HOOLIGAN.
  • DJs DERRICK
  • TONIKA
  • MAX NRG
  • GARRY SHUMOFF
  • BOB ROVSKI
  • MC NED
  • ROS ft. LADY KATEE
1 липня - Фінал УЄФА ЄВРО-2012

16:25-16:45 - Ярина Романів, Оксана Мочерад, Людмила Ясінська, Marisen
17:25-17:45 - Nameless
17:40-18:40 - Nameless
19:25-19:45 - Нагородження переможців ЄВРОФАНу
20:05-21:25 - Green Silence
21:45-23:30 - фінал ЄВРО-2012
01:30 - Піротехнічне шоу

Джерело:  arena.lviv.ua [2]