Львів’яни та гості міста змогли побачити картини французьких імпресіоністів Моне, Ренуара та інших у «Нормандії в живописі [1]». Виставка відкрилася у рамках IX фестивалю „Французька весна [2]”.

Під час ІІ Міжнародного джазового фестивалю [3] «Alfa Jazz Fest»  [4]вперше вручили премію імені знакового джазмена Едді Рознера за видатні [5] досягнення у сфері джазу.

Під час Євро-2012 20, 25, 26, 29 та 30 червня, у дні, коли не було футбольних матчів, в офіційній фан-зоні чемпіонату Європи з футболу на проспекті Свободи проходила «FanARTia. Фанартія [6]». Фестиваль мав літературний день і день етнічної [7], симфонічної, електронної музики [8] і джазу.

Влітку львівські фестивалі [9] поповнились ще одним. Вперше відбулася «Ніч у Львові [10]», під час якої проходили нічні екскурсії [11] до музеїв, церков, підземель Львова, а також на Ратушу, в кабінет до міського голови, на Личаківський цвинтар. Другий фестиваль відбувся у листопаді [12].

Почесним гостем 19-го Форуму видавців [13] у Львові став англійський письменник DBC Pierre [14] – лауреат Букерівської премії, яку отримав за книжку «Vernon God Little» у 2003 році.

На Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев [15]» приїхало 16 театрів з України, Росії, [16] Білорусі, Таджикистану, Польщі, Австрії і Грузії, які показали 28 вистав [17].

«Світ кави [18]» стала найкращою кав’ярнею року [19]. Нагородження відбулося у рамках Міського свята [20] «На каву до Львова». Також під час фестивалю визначили найкращого баріста [21] Західної України.

27 жовтня на львівському Велотреку СКА з майже двогодинним концертом виступила легендарнанімецька рок-група «Scorpions [22]». Львівський концерт відбувся в рамках прощального туру «The final sting» [23]. Концерт відвідало понад 7 тис. людей [24].

Титул «Міс Львів-2013 [25]» наступного року носитиме студентка стоматологічного факультету Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Корнелія Готра. «Міс глядацьких симпатій» в межах конкурсу [26] «Міс Львів -2013» обирали читачі ZAXID.NET [27]. Перемогу у цій номінації виборола Олена Свідніцька.

14 грудня у Львові виступив Armin van Buuren, на концерт якого продали майже 3 тис. квитків [28]. У серпні цього року Армін ван Бюрен [29] не зміг прилетіти до Львова [29] і виступити на фестивалі Godskitchen [30].

Відкрити зґруповані посилання у табах: