Нова «гаряча лінія» міста – 15 80: "

До Львівської міської ради можна зателефонувати за коротким номером 15 80. Збільшення кількості консультантів, залучення волонтерів, перевірка вирішення проблем мешканців, робота з електронними зверненнями – основні зміни, які відбулися у диспетчерській службі міста за останні півроку.
Тепер окрім основних номерів міської диспетчерської та «гарячої лінії» міського голови - 297-59-11, 297-59-99, мешканці можуть зателефонувати за коротким номером 15 80.
Легкий для запам’ятовування номер запровадили у рамках покращення надання послуг мешканцям.
«У диспетчерській запровадили не лише короткий номер, а й нову філософію роботи. Важлива зміна – це зворотній зв'язок з львів’янами, адже звернення закривають лише після того, як мешканець особисто підтвердить вирішення проблеми. Для того, щоб приймати більше звернень, на «гарячій лінії» працює більше консультантів. Залучаємо до роботи і волонтерів», - розповіла начальник управління внутрішньої політики Наталя Міхнова.
У міській диспетчерській цілодобово працює 4 працівники. Телефони у диспетчерській є багатоканальними. У час, коли надходить багато звернень, мешканцю не доводиться слухати довгі гудки, він отримує корисну інформацію про телефони гарячих ліній, комунальних служб Львова.
Також у Ратуші розпочали процес реформування електронної програми, у якій працює диспетчерська служба. Це дозволить запровадити перевірку стану звернень через Інтернет: мешканець за спеціальним кодом зможе перевірити, куди передано звернення, хто відповідає за його виконання і перевірити статус звернення.
Проект реалізовує управління внутрішньої політики спільно з адміністративно-господарським управлінням Львівської міської ради.
Довідка
Гаряча лінія міста – міська багатоканальна телефонна служба, де кожен мешканець Львова може отримати потрібну консультацію. Така служба не тільки надає консультації, а й контролює, як вирішуються конкретні проблеми.
Телефон міської диспетчерської служба – 297-59-11
«Гаряча лінія» міського голови – 297-59-99
Гаряча лінія міста – 15-80
Корисні телефони можете тут.

"