[1]

Скажіть чесно: яке перше бажання виникає у Львові? Випити кави? Скуштувати справжнього живого пива? Та невже… А може сфотографувати оту всю красу навколо, щоб хоч таким чином зберегти її та привезти додому, показати рідним та друзям? Та хіба лише у Львові виникає таке бажання, скажете ви! І тут я з вами погоджусь, не тільки. Але й погодьтесь зі мною: у Львові все ж найчастіше.

Але скільки разів побачивши свої фото на великому екрані – моніторі ноутбука чи комп’ютера – ви починали планувати наступну поїздку у Львів. Як для чого – звісно ж щоб виправити невдалі кадри та привезти додому 2, 3, а краще всього 5 гігів досконалих знімків. Що ж, коли ви маєте вдосталь терпіння, часу та грошей – завжди раді бачити вас у Львові. Та коли ви цінуєте кожну мить життя і прагнете досконалості з першого разу, маємо для вас дещо особливе.

Хочете дізнатися найцікавіші історії з життя міста Лева та зробити такі знімки, які навіть ваші онуки зберігатимуть у друкованих чи віртуальних фотоальбомах? Хочете прогулятися найтаємничішими куточками Львова та зняти місто з непередбачуваних ракурсів? Тоді тур з кращим гідом та професійним фотографом саме те, що вам треба. Навіть якщо ви народилися й виросли у Львові, матимете шанс дізнатися багато нового про рідне місто та побачити його з неочікуваного боку.

Після прогулянки вас чекатиме запашна кава в одній з славнозвісних львівських кав'ярень та бесіда з фотографом, під час якої ви дізнаєтесь як краще обробити зроблені вдень знімки та деякі секрети фотографії.

А ще – це чудова можливість поспілкуватися з людьми, так само захопленими Львовом та мистецтвом фотографії, знайти нових друзів та… :)

Отже, записуйте контакти та записуйтеся в групу [2], бо:

- кількість місць в групі – до 10 осіб;

- тривалість туру – 2 дні;

- вартість туру – 225 грн./ос.*

*у вартість школи не входить проживання та харчування; є можливість оренди велосипедів.

Кумпель-тур – екскурсії невідомим Львовом [3]


[3]

Lady Kava

Відкрити всі посилання у табах: [1 - 3]