постові: Гарний манікюр — окраса жінки. Все про нейл арт [1]: фото, картинки, уроки, відео, манікюр, педикюр, нарощування нігтів, акрил, гель, фарби, дизайн, розпис, інструменти та догляд за нігтями. Поради провідного майстра країни.
Часті стреси? Болить серце [2]? Скаче тиск? Сильна втома? Лікування та профілактика таких хвороб, як: аритмія, інфаркт, інсульт, гіпертонія, серцева недостатність, кардіоміопатія. Рецепти надав головний кардіолог країни.

На День Міста у Львові поновили давню традицію – відтепер з міської Ратуші сурмач щодня виконує мелодію рідного міста. Та не всі знають, що відновленою є ще одна цікава львівська традиція – Нічний бургомістр.

Колись у Львові було 2 бургомістра – Денний і Нічний. Перший керував всіма міськими справами вдень, а Нічний стежив за порядком на вулицях Львову, слідкував чи запалені ліхтарі на вулицях, чи не вештаються десь розбишаки, чи замкнені брами… Нелегка та небезпечна була та робота – вартувати нічний спокій львів’ян.
Втім тепер кожен бажаючий може долучитися до львівської нічної варти. Пан Шлюссель – саме так зветься Нічний бургомістр – та його дружина пані Зося проведуть вас нічним незвіданим Львовом та покажуть його «темний» бік. Якщо ви не боїтесь нахабних батярів та розбишак, вас не лякають підозрілі провулки старого міста та захоплюють таємниці й дивовижні історії – варто відвідати нічну екскурсію від Нічного бургомістра.
Нічна варта крокує вулицями Львова
[3]

Один з розбишак таки "добігався" і довелось йому познайомитися з ...
[4]

... паном Малодобрим - міським катом
[5]

Lady Kava

Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]