У Львові відбудеться IV благодійний фольк-баль «Перелаз’» [1]: "28 травня в Українському католицькому університеті відбудеться IV Благодійний фольк-баль «Перелаз’». Це колоритна забава задля збору коштів на стипендії для найкращих студентів УКУ.
[2]
Цього року святкову атмосферу балу творитимуть Марічка Бурмака та львівський гурт «Люди добрі». Також на фольк-балі буде спеціальна розважальна програма для дітей, вишукані смаколики, запальні народні танці та приємні несподіванки, - повідомили у прес-службі УКУ.
Долучитися до благодійності і водночас придбати цінні твори мистецтва зможуть учасники благодійного аукціону «Перелазу». Аукціонні лоти, серед яких живописні полотна, ікони та коштовні прикраси, є дарунками відомих митців, які таким чином підтримують УКУ. Окрім аукціону, гості балу зможуть стати учасниками лотереї та виграти цінні призи.
«Перелаз’» – це нагода зібрати благодійників УКУ і подякувати їм за підтримку української молоді. Благодійники надають іменні та корпоративні стипендії талановитим студентам університету, або ж через особисту присутність на «Перелазі», долучаються до наповнення Стипендійного Фонду ім. Митрополита Андрея Шептицького.
Благодійний фольк-баль «Перелаз’» розпочнеться 28 травня о 17:30 у приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ (Львів, вул. Хуторівка, 35a).
Отримати перепустку можна за телефоном (097) 758-12-55, 240-99-48 чи безпосередньо завітавши в УКУ за адресою вул. І. Свєнціцького, 17, офіс №311 (відділ розвитку).
Благодійна пожертва за родинну перепустку (сімейна пара чи пара з дітьми) 1000 гривень, перепустка на одну особу – 500 гривень.

"

постові: Є сайт dax-servis.com.ua, там така послуга, покрівля даху [3] у Львові замовляється онлайн! Що може бути простіше?
Интернет-магазин чехлов для iPad. Лучшие чехлы для iPad [4] в Киеве. Чехлы и аксессуары.

Відкрити всі посилання у табах: [1 - 4]