[1]

Львів неможливо уявити без трамваю. Для міста Лева це не просто транспортний засіб, це – один із його неодмінних атрибутів. Дзвінкий скрегіт трамвайних вагонів львів’яни чують вже більше як 130 років. До половини ХХ-го століття трамвай був основним видом громадського транспорту Львова, а сьогодні він, хоч і поступається за об’ємами перевезень іншим видам транспорту, однак залишається найбільш колоритним засобом пересування у Львові.
Під час екскурсії Ви побачите звідки починав свій шлях перший у Львові електричний трамвай та дізнаєтесь чому львівські жінки закидали його тухлими яйцями. Екскурсовод також розповість про те, як колись у місті Лева карали «зайців», які не платили за проїзд у трамваї, чим відрізняються львівські трамваї від трамваїв інших міст України і ще багато цікавого про історію трамвайних перевезень у Львові.
Екскурсія проходитиме за маршрутом трамваю № 9 (Вокзал – вулиця Вітовського – площа Ринок – вул. Бандери – Вокзал) у супроводі екскурсовода Олександра Арістархова, який відновив за архівними фотографіями форму водіїв львівських трамваїв, що використовувалась у 20-х роках ХХ-го століття.

Екскурсовод: Олександр Арістархов
Час початку: 14:00. Тривалість: 1 год.
Вартість: 35 грн

Контакти:Юрій, (097) 063-43-23, (093) 68-51-518
timetotravel.in.ua@gmail.com

Спеціально для читачів блогу "Мій Львів".

При реєстрації на недільну екскурсію 11.03.2012 для компанії з 4-ох осіб оплата здійснюється лише за трьох.
Рестрація приймається на e-mail: timetotravel.in.ua@gmail.com.
У листі потрібно вказати кодову фразу, прізвище, ім'я, по-батькові, номер телефону кожної особи.

Кодова фраза: "За трамваєм трамвай...".