Вчора ввечері у клубі Picasso я слухала Рок-балади від легендарного рок-гурту Budka Suflera. Як сказала ведуча на початку дійства "Дивно, чому цей рок-гурт, який так люблять у Львові за роки свого існування досі не був тут чи хоча б в Україні". Отже, ми розуміємо, що це єдиний концерт гурту Budka Suflera в Україні і відбувся він у нашому місті!

Шеф подарував мені квиток на концерт за труди в "Моєму Львові". Сама я не змогла б туди потрапити, так як вартість запрошень становила 500 грн. Ціна квитка пояснюється тим, що концерт був  благодійним і всі зібрані кошти були спрямовані на будівництво будинку для людей похилого віку під опікою організації "Моя оселя".

[1]

Гурт не змусив глядачів довго чекати на себе, буквально за 30 хв. як усі зібрались розпочався концерт, що тривав приблизно з 20:30 до 22:30. Мене дуже вразило, що незважаючи на свої роки музиканти мають досі стільки сил та енергії і відіграли справді потужний концерт. Соліст має сильний, пронизливий голос і зовсім його не шкодує для своїх прихильників, а барабанщик, ох! Барабанщик з великої літери! Дякую Тобі! Задоволення від такої музики, я б сказала "інтелектуального року", немає навіть з чим порівняти. Це інший рівень музики.

Клубна атмосфера додає такої собі вишуканої ексклюзивності, що відсутня на концертах, які проводять на стадіоні чи у великих залах. Клуб був заповнений поважними та відомими у Львові людьми, котрі слухали Suflera ще в молодості, ловлячи польську хвилю на своїх радіо. Мені було цікаво спостерігати за такими серйозними вже майже сивими бізнесменами чи політиками, які так захопливо дивилися на своїх кумирів, співали разом з ними, бо знали на пам'ять пісні польською мовою і щиро насолоджувалися присутністю на цьому концерті. Напевно, кожен з них згадував ще ті давні часи, адже гурт Budka Suflera існує приблизно з 1970 року. Таких як я, чий вік починається зі слова "двадцяти...", в Picasso майже не було.

З відомих мені та всій Україні особистостей на концерті був Олег Собчук (соліст гурту СКАЙ) та Кузьма Скрябін. Кузьма, до речі, відривався під рок-балади Suflera як ніхто :)

Фото мені, на жаль, не вдалося зробити, але я зняла для вас відео! ) Насолоджуйтесь частинкою концерту цих динозаврів року, а саме записом цілої пісні (одна з найулюбленіших усіма прихильниками). 😉